Kurumsal

image 1

Hakkımızda

Logic Group, İstanbul’ da kurulmuş olup, kurulduğu yıldan bu yana, Filo Logic ® markası altında, Operasyonel Filo araç kiralama hizmetleri; Logic Makina markası altında iş makinaları ve otomotiv yedek parça ithalatı ve satışı ; Logic Impex markası altında ithalat ve ihracat faaliyetleri alanlarında başarı ile faaliyet göstermektedir. Filo Logic Kiralama operasyonel kiralama hizmetleri ile şirketlerin ihtiyaçlarına yönelik bir program dahilinde en ekonomik fiyatlar ve en uygun koşullarda hizmet verebilme prensibiyle çalışmaktadır. Araç parkının %100’unu filo olarak kurumsal firmalara kiralayan FiloLogic Kiralama, giderek artan araç sayısıyla müşterileri için hızlı çözümler üretmeye devam etmektedir.

Teklif Al
image 2

Vizyon

Teknolojik gelişmeleri takip eden, kalite sorumluluğu ve devamlılığı ilkesiyle çalışan, konusunda bilgi birikimine sahip eğitimli elemanlar yetiştiren ve buna paralel olarak prestijli projelere imza atabilen bir kuruluş olmaktır.

Teklif Al
image 3

Misyon

Sürekli değişen rekabet ortamına uyum sağlayabilmek ve müşterilerimizin beklentilerine cevap verebilmek için, kuruluşumuzda Kalite Yönetim sistemini benimseyerek, konusunda uzman personelimizle, teknolojik gelişmeleri, yasal gereklilikleri, tasarımlarımıza yansıtarak, kaliteyi en üst düzeyde tutmaktır.

Teklif Al
image 3

Politikamız

Müşteri memnuniyeti odaklı çalışarak; müşterilerle sürekli işbirliği içerisinde olmak, beklentileri karşılamak, talepleri doğrultusunda yeni tasarımlara açık olmak ve müşteri şikayetlerini en aza indirmektir. Personelimizin, sağlıklı bir iş ortamında, gelecek kaygıları olmadan çalışmalarını sağlamak ve her çalışanımıza göre eğitim programlarının düzenlenmesi ile kişisel becerilerini artırmaktır. Tedarikçilerimizle olan ilişkilerimizde sürekliliği sağlayıcı çalışmalar yaparak iş hacmimizi birlikte arttırmak. Topluma ve çevreye duyarlı bir firma olarak kanuni mevzuatlara uyarak, standartların gereklerini yerine getirmektir.

Teklif Al